Nappy Fresh dodatek do proszku do prania  Bio-D 500 g Nappy Fresh dodatek do proszku do prania Bio-D 500 g
Producent: bio_d
Cena: 18,69 zł 21,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Mydło gospodarcze Przepiórka - 4 szpaki Mydło gospodarcze Przepiórka - 4 szpaki
Producent: 4szpaki
Cena: 16,91 zł 19,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
 Odplamiające Mega Mydło *roślinne- Klareko Odplamiające Mega Mydło *roślinne- Klareko
Producent: KLAREKO
Cena: 16,82 zł 18,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
Odplamiacz ekologiczny, LAUNDRY BLEACH, Bio-D, 400 g Odplamiacz ekologiczny, LAUNDRY BLEACH, Bio-D, 400 g
Producent: bio_d
Cena: 16,81 zł 18,89 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zmywające *GARmydło Cytrusowe - Klareko Zmywające *GARmydło Cytrusowe - Klareko
Producent: KLAREKO
Cena: 17,71 zł 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Ekologiczne środki czystości – sprzątanie w stylu Eko!

Trudno wyobrazić sobie czystość w domu bez użycia różnego rodzaju detergentów i preparatów. Pranie, wycieranie kurzy, sprzątanie łazienki, mycie podłóg i okien – do każdej tej czynności używamy dedykowanych środków czystości. Produkty te są najczęściej sztucznymi i chemicznymi środkami. Ich używanie nie jest korzystne dla środowiska, a zawarte w nich związki chemiczne mogą u niektórych osób powodować reakcje alergiczne. Jeśli dobro przyrody leży nam na sercu, a jednocześnie chcemy zadbać o odpowiedni ład i porządek w domu, warto zamienić dotychczas stosowane preparaty czyszczące na ekologiczne środki czystości dostępne w sklepie Bashko.pl!

Ekologiczne środki czystości – co oferujemy?

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę ekologicznych środków czystości, dzięki którym Wasz dom nie tylko pozostanie świeży i pachnący, ale jednocześnie stanie się przyjazny środowisku. Przedstawione produkty to całkowicie naturalne preparaty zero waste, zawierające minimum chemii i sztucznych barwników. Są bezpieczne dla zdrowia i w 100% ekologiczne. Oferujemy m.in. proszki do prania, uniwersalne płyny czyszczące powstałe na bazie szarego mydła, płyny do mycia okien, odplamiacze, mydła gospodarcze, pachnidła i wiele innych. Oferujemy także ekologiczne akcesoria, np. dozowniki do proszku do prania, myjki itp.

Ekologiczne środki czystości – dlaczego warto?

Ekologiczne środki czystości mają wiele zalet. Przede wszystkim pozbawione są one intensywnych i silnych substancji żrących, które są szkodliwe dla środowiska, ale mogą także okazać się niebezpieczne dla ludzkiej skóry. Oferowane przez nas preparaty nie doprowadzają do skażenia wody, są bezpieczne i w pełni naturalne. Mogą je również stosować w swoich domach osoby cierpiące na różnego typu alergie.

Ekologiczne środki czystości – sprawdź inne nasze oferty

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami oferowanymi w sklepie Bashko.pl. Oprócz ekologicznych środków czystości, posiadamy cały wachlarz kosmetyków naturalnych, m.in. naturalnych kosmetyków do makijażu, naturalnych kremów do twarzy oraz różnych akcesoriów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl