Świąteczne Inspiracje z bashko 0
Świąteczne Inspiracje z bashko

W Bashko w tym roku z dziecięcą wręcz niecierpliwością wypatrujemy świątecznej atmosfery.

W tym roku mamy misję by kolorowe światełka i zapach własnoręcznie upieczonych pierników w akompaniamencie świątecznych dzwoneczków dosłownie zawładnął naszymi umysłami. Wiara w dobro  jest nam tak bardzo potrzebna w tym roku.

czytaj całość »
Jakie czasy taki Black Friday 0
Jakie czasy taki Black Friday

Black friday 2020 to prawdziwe logistyczne wyzwanie. Zarówno dla marketingowców jak i dla konsumentów.

W pandemicznym roku, w którym gospodarka fiknęła spektakularnego koziołka wywracając naszymi domowymi budżet do góry nogami każdy z nas swoim portfelem decydować będzie nie tylko o tym co znajdzie się pod choinką, ale również o miejscach pracy.

Każdy pojedynczy konsumencki wybór zadecyduje o być albo nie być wielu małych i średnich firm oraz ludzi zatrudnionych w tzw mikrobiznesie.

czytaj całość »
Zadbaj o swój umysł, a ciało ci za to podziękuje. 0
Zadbaj o swój umysł, a ciało ci za to podziękuje.

Aktualnie czas nie jest dla nas łaskawy. W obliczu pandemii koronawirusa obawiamy się nie tylko o zdrowie siebie i bliskich, ale myślimy również o innych konsekwencjach. Niektórzy boją się utraty pracy czy swoich małych biznesów, a inni pomimo wszystko muszą nadal pracować, wystawiając się na jeszcze większe ryzyko. Te wszystkie myśli i wyobrażenia rodzą w nas lęk, często przed czymś, co w rzeczywistości jeszcze się nie wydarzyło.

czytaj całość »
Jak dbać o dłonie? 0

Większość czynności w ciągu dnia wykonujemy dłońmi i powinniśmy zrobić wszystko, by je odpowiednio pielęgnować. Zadbane dłonie to nasza wizytówka. Prawidłowa pielęgnacja pozwala również zachować naturalną barierę przed wszelkiego rodzaju chorobami. Warstwa ochronna skóry to najlepsza broń w walce o zdrowie, jaką na ten moment dysponujemy. Dlatego odpowiednia pielęgnacja dłoni jest bardzo ważna, szczególnie teraz, kiedy jesteśmy zmuszeni myć i dezynfekować je skrupulatniej i częściej.

czytaj całość »
Kolorówka naturalnie 0

Półki w łazienkach wypełnione naturalnymi perełkami, zaufane marki, małe manufaktury, idealnie dobrane składniki aktywne, przyjazne środowisku opakowania i skrupulatne wypełnianie wszystkich pielęgnacyjnych kroków... a w kosmetykach do makijażu nadal chaos? Znam to!

czytaj całość »
Jak rozpoznać typ cery? 1

Rozpoznanie typu cery jest niezbędne do jej skutecznej i prawidłowej pielęgnacji. Dla każdego rodzaju skóry dedykowane są bowiem inne kosmetyki. które charakteryzują się odmiennym działaniem. Wiele problemów skórnych wynika z używania kosmetyków nieodpowiednio dobranych do danego typu cery. Jak zatem rozpoznać jej rodzaj? W jaki sposób dbać o skórę o konkretnych właściwościach?

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl