PROMOCJA na markę Kesadaran Indra

Od soboty tj. 08.05. br. do wyczerpania zapasów do każdego zamówienia na kosmetyki Kesadaran Indra od kwoty 80 zł dołączamy breloczek (zdjęcie poniżej), który w całości wykonany został na rajskiej wyspie Bali z makramy, muszelek oraz drewna.

gratis prosto z bali

Jeżeli w Twoim koszyku znajdą się produkty marki Kesadaran Indra na łączną wartość min. 80,00 zł. - to otrzymasz oryginalną zawieszkę prosto z Bali. 

Liczba zawieszek ograniczona. Decyduje kolejność składania ofert (z zastrzeżeniem zakupu produktów Kesadaran Indra za łączną kwotę min. 80 zł.)

UWAGA !!!!

* gratisową zawieszkę / breloczek można otrzymać TYLKO - do pierwszego zamówienia. Zamówienia "łączone" przez tego samego klienta nie decydują o ilości przyznanych gratisów. Tzn. jeden klient może max. otrzymać jeden gratis.

* do kwoty nie wlicza się rękodzieło z Bali, które możesz kupić tutaj.

 

 

Nazwa Kesadaran Indra w tłumaczeniu oznacza „Świadomość Zmysłów”. 

Nasze motto brzmi: „Każda kobieta która choć na chwilę zwróci się ku swojemu sercu i w całości odda działaniu zmysłów odkryje co mówi jej ciało”.

Wszystkie kosmetyki Kesadaran Indra  są w 100% naturalne. Tworzymy je z najcenniejszych roślin jakimi obdarowuje nas ziemia. Używamy  świeżych surowców,  które po przygotowaniu trafiają prosto do naszych opakowań. Cały proces tworzenia naszych produktów  odbywa się ręcznie. Odpowiednia obróbka  roślin oraz wysoka zawartość antyoksydantów zapewnia długotrwałą świeżość naszych kosmetyków, bez konieczności dodawania do nich sztucznych konserwantów.    

„Zwierzęta to tacy sami obywatele świata jak my”

dlatego przy zbiorach plonów na naszych plantacjach nie pracują żadne zwierzęta. Naszych produktów nie testujemy na zwierzętach.

Współpracujemy z Angelo, rodowitym balijczykiem, który z pochodzenia jest zielarzem w siódmym pokoleniu. Posiada on plantacje oraz fabrykę w której produkuje naturalne kosmetyki, lekarstwa i zioła.

* opis ze strony producenta

Peppermint lip balsam Kesadaran Indra Peppermint lip balsam Kesadaran Indra
Cena: 35,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl